محل تبلیغات شما

تو راه که میامدم رسیدم به اهنگی که خودش یه روزی برام فرستاد تو اون اهنگ میگه حرف دلمه که برام فرستاد دقیقا دو سال پیش بود هیییی چه گذشت هاااا.

تو اون اهنگ میگفت توییییییی بهترین اتفاق زندگیه مننننننننناینو چند بار بهم میگفت اولا اما حالا همه چی عوض شده شدم بدترین اتفاق زندگیش که همش میزنه تو سرم و همش قهر و جدایی و دعوا و توهین و بی احترامی و کوچیک شماردن منو احساسمو ووو

یکی بگه دارم خواب میبینم چون اصلا باورم نمیشه اینقدر خوب بود الان شده همش دعوا و توهین و نخواستن منو بی خبر بودن از هم.هه هییییی چه زمانی گذشت چه روزهایی گذشت و میگذره بدون هم اما یه روزی شاید فهمید شاییید البته که فکر میکنم مثلا خوب بودم و پشیمون میشه از برخوردش که بعید میدونم چون گفته چند دفعه که در زمانی امدی که میشد اتفاق بهتری بیافته که من امدم و خراب کردم و شدم بدترین اتفاق زندگیش دقیقا برعکس حرفاش.دلی دارم پر از گله و حرف نگفته که اگه بخوام بگم باقی حرفام از چشمام میزنه بیرون دیگه نایی ندارم واقعا از همه چی خسته ام از خدا میخوام که.

یکی به من بگه خواهشا...

تو ,اتفاق ,همش ,گذشت ,زندگیش ,بدترین ,همه چی ,اون اهنگ ,تو اون ,بدترین اتفاق ,اتفاق زندگیش ,بدترین اتفاق زندگیش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دریافت ارزدیجیتال رایگان (دقت بیشتر)...